لوله زهکش PVC با پوشش فیلتر مصنوعی

پیشرفت فناوری های تولید، عدم دسترسی به  شن و ماسه مناسب در همه مناطق و اقزایش هزینه های حمل و کار گذاری، باعث تحول در عرصه تولید محصولات زهکشی شده است. یه گونه ای که امروزه تولید لوله های زهکشی از جنس pvc  با پوششی از الیاف مصنوعی، گسترش یافته و در حال  حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا کاربرد این لوله ها به علت مزایای زیاد آن نسبت به دیگر انواع لوله های زهکشی، متداول شده است.در ایران نیز با توجه به مطالعات انجام شده و اگاهی از مزایای آنها ، کاربر این گونه لوله ها، در چند طرح ملی آغاز گردیده و تقاضا برای استفاده از آن رو به افزایش است. ادامه خواندن “لوله زهکش PVC با پوشش فیلتر مصنوعی”

مشخصات پارچه های پلی پروپیلن

 

  • خنثی
  • تحمل دمای تا 90 درجه سانتی گراد
  • کاربردی در طیف وسیعی از محلولها و صنایع
  • دارای عمر مناسب استحکام خوب
  • عدم پوسیدگی در شرایط رطوبت و دما
  • عدم پرز در نتیجه شرایط بهداشتی مناسب و قابلیت شستشوی بهتر
  • قابلیت بازیافت و راحتی جدایی کیک از صفحات
  • تنوع زیاد
  • درشتی تار و پود و چقرمه بودن آن باعث آب بندی مشکل تر می شود

ادامه خواندن “مشخصات پارچه های پلی پروپیلن”

غشای سرامیکی نانوحفره‌ای

شرکت آلمانی AG Nanovation، طرحی از فیلترهای سرامیکی نانوحفره‌ای را تحت عنوان Nano pore و سیستم‌های فیلتراسیون غشایی را با مقیاس‌های متنوعی عرضه نموده است. فیلترهای غشایی Nano pore از نانوپودرهای سرامیکی روی مواد پایه از قبیل آلومینا تشکیل شده‌اند و در اندازه‌های متفاوت و در دو شکل لوله‌ای و مسطح موجود هستند. این محصولات با استفاده از نانوپودرهای سرامیکی شرکت و تحت فرایندهای پیوسته تولید می‌شوند. ادامه خواندن “غشای سرامیکی نانوحفره‌ای”

مزایای استفاده از PLC

1-سیم بندی سیستم‌های جدید در مقایسه با سیستم‌های کنترل رله‌ای تا 80٪ کاهش می‌یابد.

2-از آنجاییکه PLC توان بسیار کمی مصرف می‌کند، توان مصرفی بشدت کاهش پیدا خواهد کرد.

3-توابع عیب یاب داخلی سیستم PLC ، تشخیص و عیب‌یابی سیستم را بسیار سریع و راحت می‌کند. ادامه خواندن “مزایای استفاده از PLC”

دستگاه تصفیه آب و آرسنیک در آب

آرسنیک در آب آشامیدنی

:: آرسنیک از جمله آلاینده های شیمیایی است که می تواند در آب حضور داشته و از طریق آشامیدن وارد بدن انسان ها شده و عوارض بهداشتی و سلامتی خود را ایجاد نماید. این عنصر به طور گسترده ای در محیط زیست توزیع شده و از نظر فراوانی، بیستمین عنصر پوسته ای و نسبتاً کمیاب است و فراوانی کلی آرسنیک در پوسته زمین ppm 5/1 تا 2 برآورد شده است . بر خلاف اغلب آلایند ه های زیست محیطی، اطلاعات گسترده ای در خصوص آرسنیک غیر آلی و تماس انسانی وجود دارد. مصرف طولانی مدت از آب آشامیدنی آلوده به آرسنیک سبب بروز ضایعات پوستی شامل کراتوزیس، هیپر پیگمانتاسیون و هیپو پیگمانتاسیون و در نهایت سرطان پوست ، بیماری های قلبی و عروقی ، بیماری های ریوی ، فشار خون بالا ، سرطان ریه و کلیه می‌شود. همچنین مسمومیت با آرسنیک سبب بروز بیماری خاصی شده که در اصطلاح آرسنیکوسیس نامیده می‌شود. ادامه خواندن “دستگاه تصفیه آب و آرسنیک در آب”

قابلیت دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس

حذف کامل آلودگی آب به خصوص میکروب، انگل، ویروس، باکتری، نیترات، کلر، سختی با گچ، نمک و…

حذف ترکیبات شیمیایی و سمی و سرطانزا، فلزات سنگین و…

داشتن پوست سالم، زیبا و لطیف و از بین رفتن بیماری های پوستی

جلوگیری از بوی بد دهان و ناراحتی های دستگاه گوارش

تنظیم درجه حرارت و به طور کلی متابولیسم بدن و بهتر سموم از جمله اوره در بدن

جلوگیری از بیماری های کلیوی ومجاری ادرار

کمک به حفظ سلامت عضلات و مفاصل بدن ادامه خواندن “قابلیت دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس”